Başkanın MesajıSevgili Oğuzelili Hemşerilerim,
 

2014 ve 2019 mahalli idareler seçimleri sonucunda şahsıma göstermiş olduğunuz güven ve teveccühe teşekkürü bir borç biliyor, sizleri en içten duygularım ve en kalbi muhabbetlerimle selamlıyorum.
 
Siz saygıdeğer Oğuzeli halkı modern hayatta maalesef unutulmaya yüz tutmuş ancak en önemli değerlerimizden biri olan vefa duygusunu seçim sandıklarında yücelttiniz ve örnek bir davranış sergileyerek dostluğunuz ve samimiyetiniz ile şahsımı içtenlikle kucakladınız. 
 
Şimdi sıra bizde! Sizlerin vefasını hizmetlerimiz ile taçlandıracağız. Zorlukları birlikte aşacak, başarıyı birlikte kutlayacağız. 
 
Göreve geldikten sonra Sosyal Belediyecilik anlayışının gereği olarak birçok etkinliğe imza attık. İhtiyaç sahibi insanlarımızın elinden tuttuk. Eğitim, Kültür, sanat, spor alanlarındaki organizasyonlarımızla da insanlarımızı sosyal yaşamın merkezine çekmeye çalıştık. Çocuklarımıza ve hanım kardeşlerimize çeşitli kurslar düzenleyerek bilgi ve becerilerini geliştirebilecekleri imkanlar sunduk. Ayrıca, hayırsever hemşerilerimizin katkılarıyla İlçemize yeni sosyal tesisler kazandırıyoruz. 
 
Tüm mahallelerimizde alt yapı eksikliklerini gidermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlerin rahatı, huzuru ve mutluluğu için çalışmalarımıza tüm imkansızlıklara rağmen bıkmadan yorulmadan devam edeceğiz. 
 
Üstlendiğim sorumluluğun bilinciyle sizlere layık olduğunuz en iyi hizmeti sunacağımıza kendim ve ekibim adına söz veriyor, daha güzel, daha yaşanabilir, daha gelişmiş ve daha varlıklı bir Oğuzeli'nde buluşmak ümidi ile hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
 
 
 
 
    Mehmet Sait KILIÇ
Oğuzeli Belediye Başkanı